Taśma do pastucha dla koni zielona RUBAN 20 mm szpula 200 m
Opis
Mocna i trwała taśma przeznaczona do ogrodzeń elektrycznych dla koni, bydła oraz innych zwierząt hodowlanych i leśnych. Wytrzymałość i trwałość gwarantuje wykonanie z polietylenu HD, który jest odporny na promieniowanie UV. Za przewodzenie impulsów elektrycznych odpowiadają wplecione przewody ze stali nierdzewnej. Zielona taśma do pastucha o szerokości 20 mm dobrze komponuje się z otoczeniem. Szpula 200 m wystarczy do zabezpieczenia długich odcinków bez konieczności częstego łączenia.
Najważniejsze cechy taśmy Ruban
- Wytrzymałość – taśma jest odporna na obciążenie do 125 kg.
- Widoczność – taśma o szerokości 20 mm jest lepiej widoczna niż cienkie przewody.
- Dobre przewodnictwo prądu – wplecione 5 drutów przewodzących sprawia, że oporność wynosi 4,56 Ohm/m, więc impulsy elektryczne dobrze rozchodzą się po ogrodzeniu.
- Zielony kolor – zapewnia estetykę ogrodzenia elektrycznego, nie zaburzając naturalnego krajobrazu.
- Odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV – wykonana z wysokiej jakości materiałów taśma posłuży przez wiele sezonów.
Do jakich ogrodzeń przeznaczona jest taśma elektryczna 20 mm
Duża wytrzymałość oraz dobra widoczność sprawiają że taśmę można wykorzystać zarówno dla zwierząt hodowlanych jak i do ochrony przed dzika zwierzyną. Sprawdzi się jako taśma do pastucha dla konia, można również wykonać z niej ogrodzenie dla bydła. Taśma elektryczna 20 mm to również dobre rozwiązanie przy budowie pastuchów na sarny czy jelenie.
Parametry
| Materiał | Stal nierdzewna, Polietylen |
|---|---|
| Długość w rolce | 200 m |
| Szerokość | 20 mm |
| Druty przewodzące | 5 |
| Oporność | 4,56 Ohm/m |
| Odporność na zrywanie | 125 kg |
| Typ przewodu | taśma |
| Kolor | Zielony |
| Przeznaczenie | Bydło, Konie, Kozy, Owce, Jelenie, Sarny |
Opinie
Brak opinii
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.
Napisz własną opinię
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.